Producten
Directe verkoop in de fabriek-3 Vape-apparaat met smaken, wegwerpbare schakelaar van 2 ml live hars
Streven naar perfectieDoor talloze tests hebben onze ingenieurs uiteindelijk de perfecte balans bereikt tussen hoge prestaties en een compact ontwerp. Na elke oplaadbeurt kan de DV20A consistente trekjes genereren zonder een herkenbare afname van de damp van begin tot eind. Terwijl de hoge ontladingssnelheid een royale hoeveelheid damp, het draagbare formaat zorgt voor de best mogelijke discretie.
Functie
Kindveilig voorkomen CBD Lege 3 in 1 wegwerpvape
Knopinstelling aan/uit, om te voorkomen dat kinderen roken en automatische activering in de zak te voorkomen, veiliger.
Als u op zoek bent naar CBD-wegwerpvapes die te koop zijn, neem dan contact met mij op via onderstaande informatie. Mogelijk krijgt u veel lagere groothandelsprijzen. Wat uw vraag en verzoek ook zijn, wij staan altijd klaar om u te helpen.
E-mail: sales06@greentime.com.cn
Wechat/whatsapp: 13631638029




| Afmeting (L x B x H) | 31*16x100mm |
| Netto gewicht | 40.4g |
| Volume | 2 gram (2*1 ml) |
| Olie-inlaatgat | 4 gaten, gatgrootte 1,6 mm (aangepaste gatgrootte) |
| Capaciteit | 350 mAh |
| Patroonweerstand | Kwartsspoel + SS316-draad |
| Materiaal | PCGT met roestvrij staal |
| Opladen | USBC-opladen |
| Functie | 1. MULTI-smaak in één apparaat. 2. Snel en eenvoudig van bovenaf te vullen, zichtbaar venster. 3. Het oliebekertje licht op bij het wisselen van smaak 4. Knopinstelling aan/uit, om te voorkomen dat kinderen roken en automatische activering in de zak te voorkomen, veiliger. 5. Klik 5 keer op de knop om het apparaat aan/uit te zetten. 6. Klik 2 keer op de knop om voor te verwarmen. 7. Klik 3 keer om de spanning aan te passen Groen lampje - 3.3V-uitgang Blauw licht - 3.7V-uitvoer Rood licht - 4.2V-uitgang 7. Druk op de mondtip om van smaak te wisselen, selecteer een smaak of geniet tegelijkertijd van twee smaken. 8. USBC-opladen onderaan 9. Loodvrij materiaal van voedingskwaliteit 10. De kleur van de knop geeft het batterijvermogen aan tijdens het roken Groen (1009%6-75%) Blauw (75%6-25%) Rood (25%-0%) |
| Pakket | 40 stuks vape-lichaam per lade Verpakt in een doos |
Hot Tags: kindveilige cbd lege 3 in 1 wegwerpvape voorkomen, China kindveilige cbd lege 3 in 1 wegwerpbare vape leveranciers, fabriek, dampsigaret, oliepenset, cbd e liquide, pure cannabisolie, cartridge vulmachine, cloud vape pennen
Populaire tags: fabriek directe verkoop-3 smaken vape-apparaat, live hars 2 ml schakelaar wegwerp, China fabriek directe verkoop -3 smaken vape-apparaat, live hars 2 ml schakelaar wegwerp leveranciers, fabriek
Misschien vind je dit ook leuk
Aanvraag sturen

