Producten

Beste kwaliteit en prijs voor 1 ml Cbd/thc/hcc wegwerpvape
V10 heeft de beste kwaliteit en prijs voor de producten uit 2024, een capaciteit van 1,0 ml en een prachtig vormwerk. Het inademen van dubbele luchtkanalen begint snel en zorgt voor een grotere wolk
Functie
Beste kwaliteit en prijs voor 1 ml cbd/thc/hcc wegwerpvape
V10 Wegwerpvape werd geactiveerd door in te ademen en de microfoonkop regelt het roken, geen knop om aan/uit te regelen, en andere functioneren. Het is gemakkelijker te gebruiken dan vape-kits.
Specificatie
Grootte: 19,9 mm x 10 mm * 89,3 mm
Weerstand: 1,3±0.1Ω
Capaciteit e-vloeistof: 1.0ml
Olie-inlaatgat: 4 gaten, gatgrootte 1,6 mm
Batterijcapaciteit: 350 mAh.
Belastingsspanning: 3,6 V

Functie:
1: Prachtig vormwerk.
2:. Inhalatie geactiveerd met keramische spoel
3: Het inademen van dubbele luchtkanalen begint snel en zorgt voor een grotere wolk
4: Snel en eenvoudig vullen van bovenaf, geen lekkage
Opladen:
1: USBC-oplaadpoort aan de onderkant, het LED-lampje brandt tijdens het opladen.
2: Wanneer de batterij volledig is opgeladen, gaat de LED niet branden. Koppel de oplaadkabel los, de LED knippert 3 keer.
Waarom u voor ons bedrijf kiest?
1: Shenzhen Green Time Technology, opgericht in 2010, is een professionele fabrikant en exporteur in ontwerp, ontwikkeling en productie van elektronische sigaretten en oliemachines.


2: Al onze producten voldoen aan CE, Rohs, FCC en worden enorm gewaardeerd in verschillende markten over de hele wereld.
3: We hebben de professionele kwaliteitscontroleafdeling en zullen alle grondstoffen vóór de productielijn controleren. Ook zullen we al het eindproduct vóór het pakket inspecteren.
4: Als u op zoek bent naar CBD-wegwerp-vape-pennen voor de verkoop, neem dan contact met ons op
E-mail: sales22@greentime.com.cn
Wechat/whatsapp: 15818383206
| Parameter | |
| Afmeting (L x B x H) | 19,9*10*88,5 mm |
| Netto gewicht | |
| Volume | 1.0ml |
| Olie-inlaatgat | 4 gaten, gatgrootte 1,6 mm (aangepaste gatgrootte) |
| Capaciteit | 350 mAh |
| Patroonweerstand | 1,3±0.1 ohm (aangepaste weerstand beschikbaar) |
| Materiaal | 1. aluminiumproduct 2. aangepaste kleuren |
| Functie | Inademen geactiveerd Leren coating |
| Kap | Micro-USB-dop |
| Pakket | 50 stuks/doos |
| Pakketgrootte | 175*130*115mm |
Populaire tags: beste kwaliteit en prijs voor 1 ml cbd/thc/hcc wegwerpvape, China beste kwaliteit en prijs voor 1 ml cbd/thc/hcc wegwerpvape leveranciers, fabriek
Misschien vind je dit ook leuk
Aanvraag sturen
