Producten
LA Snelle Vullen CBD/THC/HHC Dikke Olie Vulmachine Hoge Precisie GT33 Karren/Wegwerp Vape vulmachine
GT33 Uiterst nauwkeurige olievulmachine Ingangsspanning: 110V/220V Injectie-efficiëntie: 800~1600 stuks/uur Injectiesnelheid: In 9 niveaus instelbare snelheid Vaartuigvolume: 1200 ml Vulbereik: 0,05 ml - 9. 99 ml Nauwkeurigheid: +/-0.01 ml Geschikt voor: CBD-olie, e-vloeistof, THC-olie Toepassing: patroon, vape-apparaat, peulen, spuit, enz.
Functie
Snel vullende CBD/THC/HHC-vulmachine voor dikke olie
Hoge precisie GT33-karren/wegwerpvape-vulmachine
Onze GT33-vulmachine verkoopt goed in de VS en Europa. Hij is heel gemakkelijk te gebruiken, te wassen en schoon te maken. Het vulbereik loopt van 0.05-9.99 ml, je kunt 800-1600stuks vullen per uur. Het kan u helpen veel olievulkosten te besparen.Als u meer details wilt weten over de GT33-vulmachine, neem dan contact op met WhatsApp: +86 13631638029, we kunnen een videogesprek voeren om u alle stappen te laten zien.




Bijgevoegd bestand
| Item | Vulmachineparameter |
| Ingangsspanning | 100 V |
| Ingangsvermogen | 1500 W |
| Injectie-efficiëntie | 800 ~ 1600 stks/uur |
| Injectiesnelheid | Snelheid op 9 niveaus instelbaar |
| Vaartuigvolume | 1200ml*3 |
| Vulbereik | 0.05 ml - 9.99 ml |
| Nauwkeurigheid | +/-0.01 ml |
| Injector- en vattemperatuur | 77 - 194 F |
| Operatie | Automatisch vullen / handmatig vullen |
| Maat | Platform: 76*63*56cm Hoofdmachine: 58*71*58 cm |
| Bruto gewicht | 110 kg |
| Geschikt voor | Olie, vloeistof, sap, enz |
| Sollicitatie | Wegwerpvape-pen, peulen, spuit, enz. |
2. Kenmerken
1. Hoge vulefficiëntie bij de productie.
2. Zeer eenvoudig te gebruiken, wassen en reinigen.
3. Met warmtefunctie voor dikke vloeistof.
4. Vulbereik: 0.05-9,99 ml
5. Vulsnelheid: 800-1600st
3. Over ons
Dongguan Green Time Technology Co., Ltd is een professionele fabrikant van hardwareproducten, we hebben meer dan 10 jaar ervaring in de vervaardiging van verschillende elektronische producten en vulmachines. Al onze producten zijn van goede kwaliteit en tegen aantrekkelijke prijzen. We hebben een uitstekend R&D-team om nieuwe producten te ontwikkelen en de productproblemen op te lossen. Ons product heeft een goede reputatie verworven bij al onze klanten. Er zijn meer dan 300 ervaren werknemers van het productieteam die ons ondersteunen om al onze klantenorders op tijd uit te voeren. We geloofden dat ons team in de nabije toekomst groter en sterker zal zijn. Welkom klanten van over de hele wereld om ons te bezoeken.
4. Veelgestelde vragen
Vraag 1: in welke stad bent u? Hoe kan ik uw fabriek bereiken? Bent u een handelsonderneming of fabriek?
A1: We zijn in Dongguan, Guangdong. Anderhalf uur rijden van Shenzhen. Wij zijn fabriek. Productie van voornamelijk vloeistofvulmachines, karren, apparaten en relevante producten
Voor vulmachines bieden wij lokale service voor lesgeven en repareren in de VS.
Q2: Wat is uw levertijd?
A2: Normaal gesproken 15 dagen om de machine te voltooien, 10-12 dagen voor verzending
Vraag 3: Hoe installeer ik mijn machines wanneer deze aankomen?
A3: We gaan naar uw fabriek om de machines te installeren en uw personeel te trainen in het bedienen van de machines.
Q4: Wat is uw garantie?
A4: We hebben één jaar garantie en levenslange technische ondersteuning. Onze service omvat ook machineonderhoud.
Q5: Wat is uw betalingstermijn?
A5: 100% betaling vóór verzending voor machine.
We ontwerpen en produceren voornamelijk wegwerpvapes en regelen OEM- en ODM-bestellingen voor klanten, en we hebben onze eigen ingenieur die de klant kan helpen bij het ontwikkelen van nieuwe apparaten of machines. Als u plannen heeft voor het vapen of productielijnen wilt opzetten, neem dan contact met ons op, wij zullen u ondersteunen om dit te realiseren.
Hieronder vindt u enkele van onze eigen wegwerpvapes, we kunnen uw ontwerp met ander vakmanschap maken, en u kunt ook de vorm van het venster wijzigen. Als u wilt, kunnen we ook de verpakking voor u maken. Neem gerust contact op met WhatsApp. {0}}

Hot Tags: hoge kwaliteit volautomatische dikke cannabisolie vulmachine gt33, China hoge kwaliteit volautomatische dikke cannabis olie vulmachine gt33 leveranciers, fabriek, hennep vape olie, vape pen sap, fles vaporizer, wegwerp cbd vape pen canada, thc cartridge zware hitters, patroon
Populaire tags: la snelvullende cbd/thc/hhc dikke olie vulmachine hoge precisie gt33 karren/wegwerp vape vulmachine, China la snel vullende cbd/thc/hhc dikke olie vulmachine hoge precisie gt33 karren/wegwerp vape vulmachine leveranciers, fabriek
Misschien vind je dit ook leuk
MeerChina 510 wegwerpcartridge 1 ml verwarming lege dest...
MeerSemi-automatische GT10 cannabisolie-vulmachine uit G...
MeerSnel vullende CBD/THC/HHC dikke olie vulmachine Hoge...
MeerAutomatische dikke CBD/THC/HHC olie vulmachine GT33 ...
MeerCV Snelle Vullen CBD/THC/HHC Dikke Olie Vulmachine H...
MeerUSA Snelle Vullen CBD/THC/HHC Dikke Olie Vulmachine ...
Aanvraag sturen

