Producten
Hoge kwaliteit GT10 0.5ml 1ml 2ml 5ml CBD/THC/HHC dikke olie vulmachine voor kleine bedrijven
GT10 Zeer nauwkeurige olievulmachine Ingangsspanning: 110 V/220 V Injectie-efficiëntie: 1200 ~ 1800 stks/uur Injectiesnelheid: In 10 niveaus instelbare snelheid Vaartuigvolume: 550 ml Vulbereik: 0,05 ml - 9.99 ml Nauwkeurigheid: +/{ {13}}.01 ml Geschikt voor: CBD-olie, e-vloeistof, THC-olie Toepassing: cartridge, vape-apparaat, peulen, spuit, enz.
Functie
Hoge kwaliteit GT10 0.5 ml 1 ml 2 ml 5 ml CBD/THC/HHC
Dikke olievulmachine voor kleine bedrijven
Onze GT10 vulmachine verkoopt goed in de VS en Europa. Hij is heel gemakkelijk te gebruiken, te wassen en schoon te maken, het vulbereik is 0,05-9,99 ml, je kunt 1200-1800 vullen stuks per uur. Het kan u helpen veel olievulkosten te besparen. En we hebben ook een GT33 automatische vulmachine die wegwerpvapes en pre-rolls kan vullen. Als u meer details wilt weten of problemen ondervindt bij het gebruik van de machine, neem gerust contact op met WhatsApp: +86 15986647278, we kunnen een videogesprek voeren om u alle stappen te laten zien, van het vullen tot het reinigen van de machine.










Bijgevoegd bestand
| Item | Vulmachineparameter |
| Ingangsspanning | 100 V |
| Ingangsvermogen | 200 W |
| Injectie-efficiëntie | 1200 ~ 1800 stks/uur |
| Injectiesnelheid | Snelheid op 10 niveaus instelbaar |
| Vaartuigvolume | 1200 ml |
| Vulbereik | 0.05 ml - 9.99 ml |
| Nauwkeurigheid | +/-0.01 ml |
| Injector- en vattemperatuur | 77 - 194 F |
| Injectormodule | Verwijderbaar en uitwisselbaar |
| Operatie | Halfautomatisch |
| Maat | 44 cm (L) * 44 cm (H) * 28 cm (B) |
| Netto gewicht | 22,5 kg |
| Geschikt voor | Olie, vloeistof, sap, enz |
| Sollicitatie | Wegwerpvape-pen, peulen, spuit, enz. |
2. Kenmerken
1. Hoge vulefficiëntie bij de productie.
2. Zeer eenvoudig te gebruiken, wassen en reinigen.
3. Met warmtefunctie voor dikke vloeistof.
4. Vulbereik: 0.05-9,99 ml
5. Vulsnelheid: 1200-1800st
3. Over ons
Dongguan Green Time Technology Co., Ltd is een professionele fabrikant van hardwareproducten, we hebben meer dan 10 jaar ervaring in de vervaardiging van verschillende elektronische producten en vulmachines. Al onze producten zijn van goede kwaliteit en tegen aantrekkelijke prijzen. We hebben een uitstekend R&D-team om nieuwe producten te ontwikkelen en de productproblemen op te lossen. Ons product heeft een goede reputatie verworven bij al onze klanten. Er zijn meer dan 300 ervaren werknemers van het productieteam die ons ondersteunen om al onze klantenorders op tijd uit te voeren. We geloofden dat ons team in de nabije toekomst groter en sterker zal zijn. Welkom klanten van over de hele wereld om ons te bezoeken.
We ontwerpen en produceren voornamelijk wegwerpvapes en regelen OEM- en ODM-bestellingen voor klanten, en we hebben onze eigen ingenieur die de klant kan helpen bij het ontwikkelen van nieuwe apparaten of machines. Als u plannen heeft voor het vapen of het opzetten van een productielijn, neem dan contact met ons op, wij zullen u ondersteunen om dit te realiseren.






Populaire tags: hoge kwaliteit gt10 0.5ml 1ml 2ml 5ml cbd/thc/hhc dikke olie vulmachine voor kleine bedrijven, China hoge kwaliteit gt10 0.5ml 1ml 2ml 5ml cbd/thc/hhc dikke olie vulmachine voor kleine zakelijke leveranciers, fabriek
No
No
Misschien vind je dit ook leuk
MeerCartridge-vulmachines voor olie- en distillaatproduc...
MeerVulmachines voor oliepatronen|Destillaat- en concent...
MeerSemi-automatische Cannabis CBD THC HHC DISTILLATE Ol...
MeerDuitsland Hot Selling Hoge Precisie Olie Vulmachine ...
MeerGoede kwaliteit dubbele kamer wegwerp vapes voor CBD...
MeerGT10 Dikke Cannabisolie Handmatige Vulmachine Voor K...
Aanvraag sturen




