Producten

NV-olievulmachine Nieuw 2025 GT10+ Handmatig / automatisch CBD/THC voor pre-rolls/wegwerpvape
1. Tank: 1.0ml 2. Weerstand: 1,3±0.1Ω 3. Olie-inlaat: 4 gaten 1,6 mm 4. Batterij: 350mAh (opladen via USBC) 5. Afmetingen: 10*19,9 *89,3 mm 6. Nettogewicht: 21,4 g 7. Spanning: 3,6 V
Functie
VS Hot Selling Hoge kwaliteit 1 ml / 2 ml oplaadbaar wegwerpvape-apparaat voor CBD / HHC-olie
Als je hierin geïnteresseerd bent en een voorbeeld wilt hebben om te testen, neem dan contact op met WhatsApp:+86 13631638029
Trouwens, we ontwerpen en verkopen ook CBD-vulmachines, de GT10 flex-vulmachine is erg populair en heeft een hoog terugkooppercentage in de VS.




Bijgevoegd bestand
| Item | Vulmachineparameter |
| Ingangsspanning | 100 V |
| Ingangsvermogen | 1500 W |
| Injectie-efficiëntie | 800 ~ 1600 stks/uur 2000 stks/uur voor pre-rolls |
| Injectiesnelheid | Snelheid op 9 niveaus instelbaar |
| Vaartuigvolume | 1200 ml |
| Vulbereik | 0.05 ml - 9.99 ml |
| Nauwkeurigheid | +/-0.01 ml |
| Injector- en vattemperatuur | 77 - 194 F |
| Operatie | Automatisch vullen / handmatig vullen |
| Maat | Platform: 76*63*56cm Hoofdmachine: 58*71*58 cm |
| Bruto gewicht | 28+56 kg |
| Geschikt voor | Olie, vloeistof, sap, enz |
| Sollicitatie | Wegwerpvape-pen, peulen, spuit, enz. |
2. Kenmerken
1. Hoge vulefficiëntie bij de productie.
2. Zeer eenvoudig te gebruiken, wassen en reinigen.
3. Met warmtefunctie voor dikke vloeistof.
4. Vulbereik: 0.05-9,99 ml
5. Vulsnelheid: 800-1600st
3. Over ons
Dongguan Green Time Technology Co., Ltd is een professionele fabrikant van hardwareproducten, we hebben meer dan 10 jaar ervaring in de vervaardiging van verschillende elektronische producten en vulmachines. Al onze producten zijn van goede kwaliteit en tegen aantrekkelijke prijzen. We hebben een uitstekend R&D-team om nieuwe producten te ontwikkelen en de productproblemen op te lossen. Ons product heeft een goede reputatie verworven bij al onze klanten. Er zijn meer dan 300 ervaren werknemers van het productieteam die ons ondersteunen om al onze klantenorders op tijd uit te voeren. We geloofden dat ons team in de nabije toekomst groter en sterker zal zijn. Welkom klanten van over de hele wereld om ons te bezoeken.
4. Veelgestelde vragen
Vraag 1: in welke stad bent u? Hoe kan ik uw fabriek bereiken? Bent u een handelsonderneming of fabriek?
A1: We zijn in Dongguan, Guangdong. Anderhalf uur rijden van Shenzhen. Wij zijn fabriek. Productie van voornamelijk vloeistofvulmachines, karren, apparaten en relevante producten
Voor vulmachines bieden wij lokale service voor lesgeven en repareren in de VS.
Q2: Wat is uw levertijd?
A2: Normaal gesproken 15 dagen om de machine te voltooien, 10-12 dagen voor verzending
Vraag 3: Hoe installeer ik mijn machines wanneer deze aankomen?
A3: We hebben video's die u laten zien hoe u het apparaat instelt, gebruikt, de resterende olie opvangt, wast en schoonmaakt.
Indien nodig kunnen we een videogesprek voeren om u te laten zien hoe u het apparaat instelt, gebruikt, schoonmaakt en de problemen oplost.
Q4: Wat is uw garantie?
A4: We hebben één jaar garantie en levenslange technische ondersteuning. Onze service omvat ook machineonderhoud.
Q5: Wat is uw betalingstermijn?
A5: 100% betaling vóór verzending voor machine.
We ontwerpen en produceren voornamelijk wegwerpdampen en regelen OEM- en ODM-bestellingen voor klanten, en we hebben onze eigen ingenieur die de klant kan helpen bij het ontwikkelen van nieuwe apparaten of machines. Als u plannen heeft voor het vapen of productielijnen wilt opzetten, neem dan contact met ons op, wij zullen u ondersteunen om dit te realiseren.
Hieronder vindt u enkele van onze eigen wegwerpvapes, we kunnen uw ontwerp met ander vakmanschap maken, en u kunt ook de vorm van het venster wijzigen. Als u wilt, kunnen we ook de verpakking voor u maken. Neem gerust contact op met WhatsApp. {0}}
Populaire tags: nv olievulmachine nieuw 2025 gt10+ handmatig / automatisch cbd/thc voor pre-rolls/wegwerpvape, China nv olievulmachine nieuw 2025 gt10+ handmatig / automatisch cbd/thc voor pre-rolls/ leveranciers van wegwerpdampen, fabriek
Misschien vind je dit ook leuk
MeerAutomatische vul- en sluitmachine
Meer2024 Hot Selling Cannabisolie-vulmachine met verwarm...
MeerHoog rendement karrenvulmachine Dikke THC-distillaat...
MeerAL 5g Cartridge Vul- en Sluitmachine 1Ml 2Ml 3Ml Vlo...
MeerChina GT33 Multifunctionele Dual Chamber Vape-appara...
MeerHoge precisie lege 510 draadcartridge Automatisch ve...
Aanvraag sturen
