Producten

Goedkoopste prijs en stabiele kwaliteit 1ML CBD wegwerpvape
V10: cbd wegwerpvape met 1,0 ml, stabiele kwaliteit en de beste prijs voor het eenvoudige item, je kunt activiteit inhaleren en geen enkele knop om het te bedienen.
Functie
Goedkoopste prijs en stabiele kwaliteit 1ML CBD wegwerpvape
De detailsinformatie voor de V10 zoals hieronder afgebeeld, het is een wegwerpvape van 1 ml en kan het verschil vullen met de olie voor de THC, HHC, D8, D9, D10. Als je er interesse in hebt, neem dan contact met mij op via Wetchat / whatsapp :15818383206



| Parameter | |
| Afmeting (L x B x H) | 19,9*10*89,3mm |
| Netto gewicht | 21.1g |
| Volume | 1.0ML |
| Olie-inlaatgat | 4 gaten, gatgrootte 1,6 mm (aangepaste gatgrootte) |
| Capaciteit | 350 mAh |
| Patroonweerstand | Keramische spoel 1,3 ohm |
| Materiaal | PCGT met roestvrij staal |
| Opladen | USBC-opladen |
| Functie | 1. Inademen geactiveerd, keramisch verwarmingselement 2. Zichtbaar venster, vorm kan worden aangepast 3. Snel en eenvoudig van boven vullen 4. Dubbele luchtkanaaltechnologie 5. Aanpassingskleur, sticker/bakafwerking 6. USBC-opladen onderaan |
| Pakket | 50 stuks vape-lichaam per lade Verpakt in een doos |
Populaire tags: goedkoopste prijs en stabiele kwaliteit 1 ml CBD wegwerpvape, China goedkoopste prijs en stabiele kwaliteit 1 ml CBD wegwerpvape leveranciers, fabriek
Misschien vind je dit ook leuk
Aanvraag sturen
