Producten
Bestseller Fabriekslevering 2 ml wegwerpvape-pen voor cannabisolie
1. Tank: 2.0ml 2. Weerstand: 1,4±0.1Ω 3. Olie-inlaat: 4 gaten van elk 1,6 mm 4. Batterij: 350 mAh (opladen via USBC) 5. Afmetingen: 22,3* 10,7*101 mm 6. Nettogewicht: 22 g 7. Spanning: 3,3 V-3.7V-4.2V
Functie
Bestseller Fabriekslevering 2 ml wegwerpvape-pen voor cannabisolie
Neem gerust contact op voor meer informatie en om enkele monsters te testenWhatsapp:+86 15986647278








Hot Tags: China aangepaste lege 2 ml hhc live hars wegwerp vape fabrikanten, leveranciers - fabriek directe groothandel, China china aangepaste lege 2 ml hhc live hars wegwerp vape fabrikanten, leveranciers - fabriek directe groothandelsleveranciers, fabriek, vapur oplaadbaar, koele bries damp coupon, canna ingrediënten voor energiedrankjes, niet-nicotine vape-pen, niet-olie smaakstoffen van voedingskwaliteit, dampoliën
| GZ-20Een parameter | |
| Afmeting (L x B x H) | 10,7*22,3*101 mm |
| Netto gewicht | 21g |
| Volume | 2.0 ml |
| Olie-inlaatgat | 4 gaten, gatgrootte 1,6 mm (aangepaste gatgrootte) |
| Capaciteit | 350 mAh |
| Patroonweerstand | 1,4±0.1 ohm |
| Materiaal | 1. aluminiumproduct 2. aangepaste kleuren |
| Functie | 1. Keramisch verwarmingselement 2. Pas de spanning aan Groen - 3.3V Blauw - 3.7V Rood - 4.2V 3. Knopbediening: aan/uit, voorverwarmen en spanning aanpassen 4. Zichtbaar venster, inademen geactiveerd 5. USBC-opladen onderaan |
| Pakket | 40 stuks cartridgelichaam per lade Verpakt in een doos |
Hot Tags: China aangepaste lege 2 ml hhc live hars wegwerp vape fabrikanten, leveranciers - fabriek directe groothandel2024, China china aangepaste lege 2 ml hhc live hars wegwerp vape fabrikanten, leveranciers - fabriek directe groothandel 2024 leveranciers, fabriek, Cbd Vape Tank, natuurlijke angstverlichting, e sap zonder nicotine, Premium Thc Cartridge Choices, vape-pennen voor wax, penkits Ontario
Populaire tags: bestseller fabriekslevering 2ml cannabisolie wegwerp vape-pen, China bestseller fabriekslevering 2ml cannabisolie wegwerp vape-pen leveranciers, fabriek
Misschien vind je dit ook leuk
Meer1ML lege wegwerpvape met CBD/thc/hhc/delta 8 enz
MeerFabrieksprijs Semi-automatische CBD 510 winkelwagen ...
Meer202Directe verkoop fabriek - Olievulmachine met drie...
MeerDe beste oplaadbare CBD-vape|VS VK 2 ml 3 ml D8 D9 H...
MeerVerwarm het 2G/3G CBD-wegwerpmodbox-vape-apparaat me...
MeerChina Aangepaste lege 2 ml HHC Live Resin wegwerpvap...
Aanvraag sturen



