Producten
Geniet van 3 in 1 Cbd wegwerpvape met Auto Draw Inhale geactiveerd
DV20T:
1: Knopinstelling aan/uit, kinderbeveiliging voorkomt automatische activering.
2: Dubbele luchtstroom voor gigantische, soepele slagen.
3: getest op zwaar metaal.
4: Bladerdeeg geactiveerd voor gebruiksgemak
Functie
Geniet van 3 in 1 Cbd wegwerpvape met Auto Draw Inhale geactiveerd
DV20T: Een geïntegreerd apparaat met meerdere voordelen, ontworpen om te werken met THC, destillaat, D8, D9, D10 enz.
Functie:
1: Knopinstelling aan/uit, kinderbeveiliging voorkomt automatische activering.
2: Dubbele luchtstroom voor gigantische, soepele slagen.
3: getest op zwaar metaal.
4: Bladerdeeg geactiveerd voor gebruiksgemak





Wat uw vraag of verzoek ook is, wij staan altijd klaar om u te helpen, zoals onderstaande informatie.
E-mail: sales22@greentime.com.cn
Wechat/whatsapp: 15818383206
| Afmeting (L x B x H) | 31*16x90,2 mm |
| Netto gewicht | 40.4g |
| Volume | 2 gram (2*1ml) |
| Olie-inlaatgat | 4 gaten, gatgrootte 1,6 mm (aangepaste gatgrootte) |
| Capaciteit | 350 mAh |
| Patroonweerstand | Kwartsspoel + SS316-draad |
| Materiaal | PCGT met roestvrij staal |
| Opladen | USBC-opladen |
| Functie | 1. MULTI-smaak in één apparaat. 2. Snel en eenvoudig van bovenaf te vullen, zichtbaar venster. 3. Het oliebekertje licht op bij het wisselen van smaak 4. Knopinstelling aan/uit, om te voorkomen dat kinderen roken en automatische activering in de zak te voorkomen, veiliger. 5. Klik 5 keer op de knop om het apparaat aan/uit te zetten. 6. Klik 2 keer op de knop om voor te verwarmen. 7. Klik 3 keer om de spanning aan te passen (4 instellingen) Wit licht - 2.6V Groen lampje - 2.8V-uitgang Blauw licht - 3.2V-uitvoer Rood licht - 3.6V-uitgang 7. Druk op de mondtip om van smaak te wisselen, selecteer een smaak of geniet tegelijkertijd van twee smaken. 8. USBC-opladen onderaan 9. Loodvrij materiaal van voedingskwaliteit 10. De kleur van de knop geeft het batterijvermogen aan tijdens het roken Groen (1009%6-75%) Blauw (75%6-25%) Rood (25%-0%) |
Populaire tags: geniet van 3 in 1 CBD wegwerpvape met automatisch inademen geactiveerd, China geniet van 3 in 1 CBD wegwerpvape met automatisch inademen geactiveerd leveranciers, fabriek
Misschien vind je dit ook leuk
Aanvraag sturen


