Producten
Texas Cartridge Olie Vulmachines Destillaat En Concentraat Vulmachines
Vulmachines voor oliepatronen|Destillaat- en concentraatvulmachines (Er zijn vulmachines op voorraad in Californië en deze kunnen bij u thuis in Californië worden afgeleverd) Voor meer informatie kunt u contact opnemen met WhatsApp: +86 13631638029
Functie
Vulmachines voor oliepatronen|Destillaat- en concentraatvulmachines
(Er zijn vijf vulmachines op voorraad in Californië, en deze kunnen bij u thuis in Californië worden afgeleverd)
Voor meer informatie kunt u contact opnemen met WhatsApp: +86 13631638029









Bijgevoegd bestand
| Item | Vulmachine parameter |
| Ingangsspanning | 100 V |
| Ingangsvermogen | 200 W |
| Injectie-efficiëntie | 800~2000 stuks/uur |
| Injectiesnelheid | 10 snelheidsniveaus instelbaar |
| Vatvolume | 550 ml |
| Vulbereik | 0.5 ml - 10 ml |
| Nauwkeurigheid | +/-0.01 ml |
| Injector- en vattemperatuur | 77 - 194 F |
| Injectormodule | Verwijderbaar en verwisselbaar |
| Bediening | Halfautomatisch |
| Maat | 44 cm (L) * 44 cm (H) * 28 cm (B) |
| Netto gewicht | 22,5KG |
| Pak voor | Olie, vloeistof, sap, enz. |
| Sollicitatie | Wegwerp-vape-pennen, -pods, -spuiten, enz. |
Hot Tags: california cartridge olie vulmachines distillaat en concentraat vulstoffen, China california cartridge olie vulmachines distillaat en concentraat vulstoffen leveranciers, fabriek, pen batterijen, cbd vapen, mech mod, cbd damp, dab pennen met olie, nap pod
Hot Tags: Texas cartridge olie vulmachines distillaat en concentraat vulstoffen, China Texas cartridge olie vulmachines distillaat en concentraat vulstoffen leveranciers, fabriek, olie pen cartridges, cannabis e-sap, puff bar, oplaadbare vape, wax pennen, bar wegwerpartikelen
Populaire tags: Texas cartridge olie vulmachines distillaat en concentraat vulmachines, China Texas cartridge olie vulmachines distillaat en concentraat vulmachines leveranciers, fabriek
Misschien vind je dit ook leuk
Aanvraag sturen


